#1 02-01-2011 16:35:35

 Yumeko NPC

Administrator

10474186
Zarejestrowany: 01-01-2011
Posty: 67

Zawody

Zawody mieszkańców Huminis (Od najwyższego do najniższego stopnia. Początkowo można wybrać najniższy stopień z jednego z działów nie wliczając w to władzy. ). O zdobyciu następnego szczebla decyduje władca.
Po myślnikach wypisane są dochody miesięczne w danym zawodzie.

WALUTĄ W DIESIE JEST COPIA (łac. bogactwo)!

WŁADZA
1. Lucis (władca) - 400 cp
2. Członek parlamentu - 350 cp

W Huminis parlament jest organem doradczym. Ostateczne decyzje o wadze państwowej podejmuje Lucis, jednak parlament może wprowadzać uchwały poprzednio przez niego podpisane.

WOJSKO
1. Dowódca armii 350 cp
2. Adiutant dowódcy 300 cp
3. Żołnierz 250 cp

Wojsko Huminis nie jest zbyt rozbudowane, ponieważ kraj nie angażuje się w wojny. Głównym zadaniem armii jest pilnowanie porządku (mają więc również uprawnienia policji) i ochrona najwyższych dygnitarzy w państwie. 

NAJEMNICY

1. Herszt Najemników - 300cp
2. Zastępca Herszta - 220cp
3. Najemnicy - 200cp

Wykwalifikowani i bezwzględni wojownicy wykonujący zlecenia wszelkiej maści, oczywiście za odpowiednia opłata.

UWAGA! Pieniądze ze zleceń gromadzone są w skarbcu najemników i wykorzystywane są do kupowania członkom dodatkowego wyposażenia. Zawsze WSZYSTKIM TYLE SAMO!

KAPŁANI

1.Najwyższy kapłan 300cp
2.Kapłani 250cp

Kapłani to anioły mieszkające w świątyniach. To one są odpowiedzialne za oczyszczanie dusz [spowiedź] itp. . Od dłuższego czasu próbują porozumieć się z Bogiem.

Wszelkie inne zawody mogą być proponowane. Zostaną rozpatrzone.


'Nie chcę osiągnąć nieśmiertelności przez moje osiągnięcia, chcę ją osiągnąć nie umierając'.

Offline

 
Forum nie wzorowane na żadnym innym - wszelkie podobieństwa przypadkowe. Wzorowanie się na Fenestra in Terra bez zgody Yumeko DiMorte uznawane jest za plagiat. Administracja nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl