#1 02-01-2011 16:33:12

 Yumeko NPC

Administrator

10474186
Zarejestrowany: 01-01-2011
Posty: 67

Opis miasta i mieszkańców

Opis miasta:
Stolica kraju zwierzołaków znajduje się na terenach górzystych. Od południa miasto otacza łańcuch wysokich szczytów, które są naturalnym murem chroniącym mieszkańców. Na południu znajduje się również cytadela Unguisa - władcy państwa. Budynek jest wysoki i zdecydowanie góruje nad dość niską zabudową reszty miasta. Poza tym otoczony jest wysokim murem, co oddziela siedzibę władcy od mieszkań zwykłych mieszkańców. Ulice miasta są gwarne i beztroskie. W sklepikach można znaleźć właściwie wszystko, a w barach spróbować potraw z różnych części świata.

Uklad miasta:
http://i52.tinypic.com/9idxc3.jpg

Opis mieszkańców:
Zdecydowaną większość mieszkańców miasta stanowią istoty zwane zwierzołakami, chociaż można tu także spotkać szaleńców, który zechcieli zamieszkać wśród tych nieokrzesanych stworzeń. Zwierzołaki mają dwie formy: ludzką i zwierzęcą. Mogą je zmieniać jak często chcą i bez żadnych ograniczeń. Jedyną stratą mogą być zniszczone ubrania, jeśli forma zwierzęcia jest większa od formy człowieka. Każdy zwierzołak może przekształcić się w tylko jedno określone zwierzę. Najczęściej są to drapieżniki, bo to właśnie takie formy zwykle atakują ludzi, chociaż zdarzają się także przypadki zwierząt pozornie niegroźnych. Dla ścisłości zwierzołaki mogą się rozmnażać, mogą łączyć się także ze zwykłymi ludźmi, jednak rodzą się wtedy zwykłe ludzkie dzieci. Niektóre osobniki z tej rasy mają cechy swojej zwierzęcej formy także w formie ludzkiej (uszy, ogon, oczy itp) ale nie daje im to większych korzyści czy strat za wyjątkiem wyglądu.

http://images46.fotosik.pl/341/f9342ad82e992fd2.jpg

by Raphael
obrazek from Yumeko DiMorte


'Nie chcę osiągnąć nieśmiertelności przez moje osiągnięcia, chcę ją osiągnąć nie umierając'.

Offline

 
Forum nie wzorowane na żadnym innym - wszelkie podobieństwa przypadkowe. Wzorowanie się na Fenestra in Terra bez zgody Yumeko DiMorte uznawane jest za plagiat. Administracja nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl