#1 04-04-2011 16:26:33

 Yumeko NPC

Administrator

10474186
Zarejestrowany: 01-01-2011
Posty: 67

Sklep dla wojowników

Duży, nieprzyjemny sklep miejscowego orka Germunda. Po wejściu ma się uczucie ogarniającego całe ciało zimna. Wszędzie unosi się kurz, każda szybka, za którą znajdują się cenne bronie jest brudna. Stwór spogląda zza lady na klientów szukając nieuczciwych kupujących. Ci zaś mają okazję zakupić najlepsze wyposażenie w całej Diesie - każdy szanujący się wojownik zna ten sklep. Jest pełen przedmiotów, które są naprawdę niebezpieczne.

BROŃ BIAŁABroń obuchowaCep bojowy

Broń drzewcowa podobna do zwykłego cepa, ale zakończona żelazną sztabą lub kolcami często połączonymi z rękojeścią łańcuchem. W sklepie ork sprzedaje cepy dębowe z dzierżakiem o długości 180 cm. Bijak długości 70 cm jest zestrugany na kształt ośmiokątny i wzdłuż całej długości okuty czterema stalowymi sztabkami. Każda z nich jest przytwierdzona do bijaka dwunastoma ćwiekami. Duże łby tych ćwieków zwiększają siłę rażenia cepa. Gęzwa (ruchome połączenia dzierżaka z bijakiem) cepa bojowego była wykonana z metalu.
1100cp

Morgensztern
Ma głowicę nabitą żelaznymi kolcami w kształcie gwiazdy. Stylisko ma długość 35cm.
1100cp

Młot bojowy
Składa się z bijaka metalowego, osadzonego na drewnianym trzonie. Używany najczęściej jako broń jednoręczna, służy głownie do rozbijania uzbrojenia ochronnego przeciwnika.
1100cp

Nunchaku

Broń w formie dwóch pałek połączonych ze sobą za pomocą łańcucha. Pałki mają długość 30 cm, zaś mocowanie - 14 cm.
1300cp

Kiścień
Składa się z drewnianego trzonka, do którego łańcuchem przymocowano bijak. Trzonek dostępnego kiścienia wynosi 40 cm. Bijak ma postać stalowej kuli najeżonej kolcami. W sprzedaży są też kiścienie o dwóch i trzech bijakach.
1 bijak - 1300cp
2 bijaki - 1600cp
3 bijaki - 1900cp


Broń drzewcowaHalabarda

Dwuręczna broń. Ma 2,5-metrowe drzewce z głownią łączącą w sobie elementy trzech broni: topora z jednej strony, haka z drugiej i włóczni pośrodku (w postaci długiego grotu). Dzięki temu jest uniwersalna, mogąc służyć zarówno do cięcia jak i kłucia.
2600cp


DO UKOŃCZENIA


'Nie chcę osiągnąć nieśmiertelności przez moje osiągnięcia, chcę ją osiągnąć nie umierając'.

Offline

 
Forum nie wzorowane na żadnym innym - wszelkie podobieństwa przypadkowe. Wzorowanie się na Fenestra in Terra bez zgody Yumeko DiMorte uznawane jest za plagiat. Administracja nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl