#1 14-04-2011 09:55:00

 Yumeko NPC

Administrator

10474186
Zarejestrowany: 01-01-2011
Posty: 67

Ekwipunek

Jest to bardzo trudny temat, bo każda z postaci różni się rasą, umiejętnościami, a także ekwipunkiem. W zależności od miasta, które się wybierze, będzie się posiadało zupełnie inne cechy. Aby nie tworzyć matrixów, postanowiłam stworzyć temat, w którym ograniczę ilość posiadanych rzeczy w ekwipunku ze względu na rasy.

LUDZIE:
Przeciętni pod każdym względem ludzie nie są zbyt silni i wytrzymali. Jednakże pomagają sobie technologią. To pozwala im na posiadanie 2. broni ciężkich, 4. lekkich, całkowitego opancerzenia oraz wszelkich 'wspomagaczy'.

ELFY:
Są to zwinne stworzenia, lecz niekoniecznie bardzo silne. Mogą posiadać 2. bronie ciężkie, 3 lekkie, opancerzenie łuskowe (lub gorsze)i wspomagacze.

DROWY:
Są to doskonali skrytobójcy i wojownicy, więc mogą mieć 2. bronie ciężkie, 5. lekkich, opancerzenie łuskowe (lub gorsze) i wspomagacze.

ANIOŁY:
Ród niedoścignięty w inteligencji i świętości, ale niezbyt silni i wytrzymali. Mogą posiadać 1. broń ciężką i 3. lekkie, pancerz kolczy i wspomagacze.

WAMPIRY
Rasa silna, jednak zwyczajnie nie lubiąca większości zbroi i broni, więc często z niej rezygnująca. Może posiadać 2. bronie ciężkie, 3. lekkie, opancerzenie brygantynę i wspomagacze.

DIABELSTWA
Urodzeni złodzieje. Mogą posiadać 1. broń ciężką, 4. lekkie, opancerzenie skórzane i wspomagacze.

DO DOKOŃCZENIA


'Nie chcę osiągnąć nieśmiertelności przez moje osiągnięcia, chcę ją osiągnąć nie umierając'.

Offline

 
Forum nie wzorowane na żadnym innym - wszelkie podobieństwa przypadkowe. Wzorowanie się na Fenestra in Terra bez zgody Yumeko DiMorte uznawane jest za plagiat. Administracja nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl