#1 02-01-2011 16:20:12

 Yumeko NPC

Administrator

10474186
Zarejestrowany: 01-01-2011
Posty: 67

Opis miasta i mieszkańców

Opis miasta:
Terrium można nazwać także Miastem Mroku. Ulice są ciemne i wąskie. W centrum miasta znajduje się zamek Caliga, który jest otoczony różanym żywopłotem. Naprzeciwko zamku znajduje się świątynia, w której mieszkają  kapłanki Impe, które czcza boga - Impiusa. Nie sposób również nie wspomnieć o tym, że większa część drowów jest wyznawcami Impiusa. Druga część z nich wierzy w Vine, która czuwa na Elfami. Władze miasta walczą z innowiercami na wszelkie sposoby, niestety nie zawsze im się to udaje.
Nad miastem zawsze zawieszone są ciemne chmury. Legenda mówi, że to archanioł mający władzę nad pogodą przysłonił miasto cieniem podczas pewnego konfliktu między Terrium a Huminis.
Atmosferę panującą w Terrium można określić jednym słowem: mrok. Osoby nie przyzwyczajone do takich miejsc mogą uznać, że wszystko tu wygląda podejrzanie. Wszystkie budynki w mieście są wykonane z szarego kamienia. Jedynie zamek został zbudowany z czarnej cegły, a świątynia pokryta jest białym tynkiem.

Układ miasta:
http://i52.tinypic.com/9pvtec.jpg

Mieszkańcy:
-Drowy[Mroczne Elfy]
http://images37.fotosik.pl/288/eb8396d269285cb1med.jpg
Cechy Drowów:
-infrawizja [silna]
-mogą mieć skrzydła [podobne do skrzydeł nietoperza]
-Najczęściej walczą bronią krótką i lekka [sztylety, kastety, stalowe pazury]
-Mają srebrzystą skórę i najczęściej czarne włosy,
-Są świetnymi skrytobójcami,
-Są bojowi i agresywni

by Firin Tari
obrazek from Yumeko DiMorte
map by Raphael


'Nie chcę osiągnąć nieśmiertelności przez moje osiągnięcia, chcę ją osiągnąć nie umierając'.

Offline

 
Forum nie wzorowane na żadnym innym - wszelkie podobieństwa przypadkowe. Wzorowanie się na Fenestra in Terra bez zgody Yumeko DiMorte uznawane jest za plagiat. Administracja nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl